top of page

Приєднатися до добрих справ дуже просто!
Достатньо домогти у функціонуванн
і Фонду 
🔗Посилання на банку Monobank 

https://send.monobank.ua/jar/3aBrhoXZz5

Вітаємо Вас на сторінці МБФ «КРОК ДО МРІЇ»!

Наша головна мета – це допомога.

Допомога дітям та дорослим, які ведуть боротьбу з тяжкими недугами: фізичними травмами, психологічними проблемами, вродженими вадами.

Ми дуже чітко усвідомлюємо, що таких людей зараз дуже багато і допоки йде війна за нашу волю та незалежність, їх буде ставати все більше.

Ми не бажаємо сидіти та чекати, коли все скінчиться, а потім розбиратися з проблемами – починати лікування потрібно просто зараз, адже деякі фізичні та психологічні стани можуть значно погіршуватись без негайної допомоги: ДЦП, аутизм, ПТСР, реабілітація при ампутаціях, тощо.

Кожну мить в Україні травмується одна людина, кожну мить стан однієї дитини непомітно погіршується без кваліфікованого лікування, кожну мить хтось втрачає надію та впадає у відчай.

Наш фонд створений для допомоги. Створений для того, щоб травма не перекреслила життя людині, маля змогло жити та насолоджуватись дитинством, а відчай перетворився на мрію.

Ми готові допомогти у вирішенні фінансових питань, можемо порадити кваліфіковані реабілітаційні центри для дорослих та дітей, допомогти з пошуком житла на період реабілітації, організувати медичні консультації.

Ми допоможемо зробити перший КРОК до МРІЇ!!!

ПРО НАС

bottom of page